سیگنال خرید اونس طلا

0
در حال حاضر می‌توان سیگنال خرید طلا (کوتاه‌مدت) در بازارهای جهانی را صادر نمود چرا که فاکتورهای صعودی پرچمدار می‌باشند. از نظر بنده احتمال دارد که یک نوسان مثبت در قیمت جهانی طلا رخ دهد تا شاید رضایت گاوهای بازار نیز جلب گردد!
با توجه به افزایش قیمت نفت و پیش‌بینی قیمت‌های بالاتر برای این ماده استراتژیک می‌توان آرام آرام به افزایش قیمت طلا نیز اندیشید. همچنین به واسطه برگزاری جشن‌های سنتی هندی‌ها بهتر است گاوبازی در دستور کار قرار گیرد تا خرس‌سواری.
لازم به ذکر است که رئیس فدرال رزرو در مصاحبه اخیر خود بیان نموده است که تا زمان دستیابی به نرخ اشتغال کامل، سیاست‌های انقباضی مورد تاکید قرار نخواهند گرفت.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید