معبود یار!

0
روزگار می‌چرخد و نکته نکته می‌نویسد گرچه بشر افسانه است و خداوندگار! دیر یا زود می‌گذرد تا عالم همان گردد که بود! رسم و نگار خورشید خدمت است و نعمت تا رشته رشته حکیم زر و سیم شود ز جوهر استاد!
در حال حاضر آرام آرام می‌توان پیچیدگی سنگین ماه‌های آتی را لمس نمود چرا که ظاهرا سناریو شیوع بزم مرگ تمام نشده است! به احتمال زیاد یک ریزش آبشاری در قیمت کالاها و خدمات گوناگون اجتناب‌ناپذیر خواهد بود و در عین حال آرامش قبل از طوفان فراگیر تعبیر خواهد گشت.
درگیری اوکراین نیز نمی‌تواند الهه‌محور تعبیر گردد در حالی که عملکرد هالیوودی لزوما با مزه نخواهد بود. گسترش درگیری‌ها آتش زیر خاکستر را شعله‌ور خواهد کرد و در عین حال طعم جنگ را تلخ‌تر خواهد نمود.
در صورت وقوع «شیوع بزم مرگ» و «گسترش درگیری‌ها» دیگر نمی‌توان با سیاست‌های پولی به مدیریت بازارها پرداخت …

خدمت و نعمت عیان نگردد ز ابروی یار ***** تا زر و سیم فرش منت بگردد بهر معبود یار

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید