خنده خنده نگفتید برنده برنده!

0
گروگان‌گیری عموما به وسیله گروه‌های تبهکاری و خدانشناس صورت می‌گیرد در حالی که حماس پس از سال‌ها هیچ داشتن بهر همه چیز در یک اقدام بسیار خام و خدعه‌نشناس نه تنها تعداد زیادی از نظامیان حدود ده میلیون نفری اسرائیل را قتل عام کرد بلکه بحث گروگانگیری هم نگاه نگاه راه انداخت تا در پشت پرده بگوید داعش هنر نداشت که ما هم نشویم قماش تاریخ‌ساز داعش!
حماس بایستی کلیه گروگان‌ها را بدون هیچگونه پیش‌شرطی آزاد نماید و اسرائیل هم یک بار مرور نماید که اگر هنر هنر صرفا قتل عام بود هیچگاه نمی‌توانستند تعداد هزار هزار هیروشیما و ناکازاکی را نگاه نگاه نمایند بهر مقایسه دست‌گرمی‌های سامورا و ثریاجان گرچه بعد هزار هزار سهراب‌جان دیگر کسب تکلیف برداشته شد ز قماش لجاجت چرا!
ایران بهتر بود می‌دانست خدا خدا پیش چشم یک موسی‌تمام ذره رنگ نداشت گرچه حنایش ز رسم خورشید چرا چرا بهر دوستان نداشت در حالی که آتش جنگ راه راه نگوید چرا این همه سپاس سپاس! به عبارت دیگر قدرت و نفوذ هزار هزار امپراتوری رستم‌نشان بهر خنده و سرگرمی قماش سلیمان‌نشان خلق گردید که اجازه دادند بساط انگشتری سلیمان چند روزی امانت خدعه شود گرچه همان روزها نیز چپ و راست می‌گفتند سلیمان که گویید هیچ تفاوت ندارد با هزار هزار جز خاک خاک جانم چه کار!
بشر دو پا هر چه بکارد درو خواهد کرد در حالی که بعد دعا دعای آن همه مار و پلنگ خداوندگار منت گذاشت چند روزی نگاه نگاه و هیچ نباید گفت شیر و پلنگ ز چه ساختند قیر و شلنگ بس که روز و شب نگویند ما را ز کوروش‌موسی چه کار!

سلیمان خودش گفت کس شربت خواهد ***** منت غیر نگوید انگشتری سلیمان خواهد

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است