علی علی کجا و نازسوال یا علی کجا؟؟

0
یتیم‌نوازی علی علی شیعیان یک طرف، طرح بحث‌هایی همچون چاه کندن چنین سرداری طرف دیگر چرا که توان بدنی کشاورزی با اموری مانند حفر چاه تفاوت دارد. در حقیقت قضاوت بهر مسائل گوناگون نیازمند اندک درنگ و تفکر می‌باشد گرچه اقتضای زمان ریز باید گفت شرک کجا و انصاف کجا ..
این که خوب، بد یا زشت سروده‌اند علی چه کرد و بهر فتوحات اسکندر هیچ نکرد؛ گزاف نباشد که امیر زمان بفرماید نور بهر سیاهی باید می‌چرخید هزار هزار گرچه چرخش علی کجا و امیر امان کجا بس که عرق ریختن و خاک خوردن زار زار بهر ایتام و غیر باید گفت فتح اصغر ز نظم اکبر چه ناز ناز …
علی هر که بود خاک زیست و خاک غلتید گرچه بغض و کینه گویند هویج نداشت بهر چند تیر و تیشه ز رسم قابله کجاست ای شرم شیشه! مدل حکمرانی چند ساله علی خیبر بیشتر نور بوده است تا موارد دیگر چرا که تنها نقد خلیفه در مسجد کوفه بوسه داشته است و غیر هم توان سرود که هم‌نوای چاه حیدر داشته است ناز یا باشد به قول شما زار ..
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است