فلک پدرنماز وای وای!

0
مجموعه آثار شرکت دیزنی (Disney) عموما شاهکار نمی‌باشند در حالی که برخلاف نمرات اعطایی خواهرپیشگان به آثار گوناگون، پرفروش‌ترین‌ها اغلب در دسته بهترین‌ها قرار می‌گیرند که این به واسطه شعور بالای خواهرپیشگان داور است چرا که زندگی خود را خاص خاص فرض می‌نمایند در حالی که سایرین را تب‌زاده و سوسن‌نماز‌!
فیلم مِلِفِسِنت (Maleficent) برخلاف انیمیشن زیبای خفته (Sleeping Beauty) بوسه دیگری ز استاد ساخت تا بار دیگر هزارآفرین نمره شود بهر مادری پدرسلام که ناز ناز هلاک نکرد جگرگوشه زار را تا بعد عمری پدری تحویل گیرد غنچه مادرتمام را!
بدیهی است که رایج‌ترین عشق واقعی؛ عشق مادر است که اتفاقا فاسد می‌نماید فرزندان را مگر آن که پدری آموخته باشند زار زار تا بهر همین زاری خط به خط نگویند مادرم وای وای! شاید لطیفه فرض شود اما گِل‌بازی فرزند نیز پدرانه است و پیغمبر اسلام ظاهرا خدعه نکرده‌اند این یکی چرا که بهر نازی زار توصیه نکرده است زار زار بلکه بهر بازی راز نسخه کرده است ناز ناز گرچه شعور خدا نزد خواهرپیشگان است و بس …

هنر ز مادر بگو گوش گوش ***** کتک ز خواهر نگو نوش نوش

گرچه کتک چه باشد هنر هنر ***** تا مادر نشود فلک جوش جوش

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است