فلک‌اندیش نپرسیدند مهتاب‌یاکوزا چه طبع؟!

0
طبع گرم از بروز بخش زیادی از بیماری‌ها جلوگیری می‌نماید و در عین حال طبع سرد منشا بروز بیماری‌های گوناگون می‌باشد. رژیم غذایی گرم بهترین هدیه بهر پیر و جوان است و در وهله بعدی با ورزش کردن می‌توان انواع و اقسام بیماری‌ها را کنترل و احیانا نابود نمود. پس طبع گرم به سادگی می‌تواند منت گردد ناز ناز و نعمت ورزش کردن تنومند و چابک سازد وای وای!
آب زیاد همانند غذای زیاد بدن را فاسد می‌نماید و به قول پیغمبر اسلام هر یک جداگانه ریشه همه بیماری‌ها و فلاکت‌ها مقدر گشته‌اند در حالی که لغت «همه» به سرعت نقد می‌شود و هیچ درنگ نمی‌گردد که خون به همه چیز ارتباط دارد!
ساده‌ترین توصیه بهر ضعف قوای جسمی، جنسی و روحی افراد یک میان‌وعده به شدت گرم و طراوت‌بخش همچون 10 الی 20 عدد خرما همراه با هسته می‌باشد که شیرین همچون شیرینی خامه‌ای و شکلاتی اما بسیار سالم همچون عسل ز رسم فردوس شفق حمد ربنا واجب سازد بهر قوت جسم و جنس و روح مکتب فلک!
استفاده زیاد گرمیجات باعث گرم و گرمتر شدن بدن می‌شود که این موضوع بحثی شبیه به استفاده از نمک را مطرح می‌کند و پاسخش نیز هزینه ویزیت نخواهد هزار هزار بس که ناز ناز یاد گرفته‌اند دکترجان دیگر چه کار؟!

خیراندیش پرسیدند شیرین‌دوست چه طبع ***** زود قلم نگاشت زارش نگو چه طبع

گرچه برخی شرم ندارند ز عادت فلان ***** تازه راست راست شیرین گویند چه طبع

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است