دکتر حساب همه چیز را کرده است!

0
لذت بردن و باز هم لذت بردن تا چه حد می‌تواند آسان باشد. در حقیقت نیازی نیست که بابت همه چیز نگران بود چرا که دکتر خودش حساب همه چیز را کرده است! به عنوان مثال در کجای این دنیای فانی می‌توان بازارهای مختلف را تا این حد اهورایی مشاهده نمود؟!
در حال حاضر بورس اوراق بهادار تهران پس از ترور شخصیت گمنام و برجسته ایرانی برای سومین روز متوالی درخشش تولید و تدبیر را با تمام وجود مشاهده می‌نماید در حالی که با وقوع چنین حوادثی در سرزمین‌های کفر و شرک عالم، هیچکس نخواهد بود که ملت به خاک سیاه نشسته را خوشحال نماید!
از نظر بنده، اقدام اخیر دست‌اندرکاران کشور در سبزپوش نمودن تابلو بورس تهران همانند هدیه شال سبزی است که قیمت ندارد. به همین دلیل می‌توان از کلیه دلسوزان و تدبیرگران عالم کمال قدردانی و تشکر را به عمل آورد.

دکتر ی دونه‌ای!

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید