پیش‌بینی افول یورو

0
اتحادیه اروپا علیرغم خلق دستاوردهای گوناگون نمی‌تواند به حیات خود ادامه دهد چرا که همه چیز زیبا نیست. خوب بودن نمی‌تواند گذشته‌ها را بار دیگر نگارش نماید. به عبارت دیگر می‌توان در کمال آسایش همه چیز را مثبت ارزیابی نمود چرا که همه چیز فراوان است.
پیش‌بینی بنده بر این پایه استوار است که اتحادیه اروپا طعم تلخ روزگار را خواهد چشید و در عین حال درس‌های بزرگ را برای خود مشق خواهد نمود.
با توجه به شرایط فعلی اتحادیه اروپا نمی‌توان نطق‌های حماسی جایگزینی یورو به جای دلار را مرور نمود چرا که سخن گفتن می‌تواند تنها با زبان نباشد. ایران بهتر است ذخایر ارزی یورو خود را به سایر دارایی‌ها تبدیل نماید. به احتمال زیاد اتحادیه اروپا طی 10 سال آینده روزگار خوشی را به خود نخواهد دید. شاید دوران افول قاره سبز نزدیک باشد.
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید