پیش‌بینی کاهش قیمت طلا

0

در حال حاضر قیمت هر اونس طلا در محدوده 1700 دلار می‌باشد. از نظر بنده، قیمت طلا در بازارهای جهانی آرام آرام کاهش خواهد یافت. به همین دلیل می‌توان ذخایر طلا شناور را به فروش رساند.

چرخ روزگار چه قدر جالب تدبیرهای ما را نقش بر آب می‌کند در حالی که اندکی رحم و مروت ممکن است طعم آش را تغییر دهد. حکومت ایران به آرامی در حال حرکت به سمت نقد نمودن ذخایر طلا خود می‌باشد اما در همین داستان هم نمی‌داند که اقتصاد جهان همواره مانند اقتصاد داخل نمی‌باشد تا در کمال حیرت بتوان هر چیزی را در بالاها فروخت و دوباره همان چیز را در پایین‌ها خرید! در مجموع شاید هیچ چیز عادلانه نباشد اما عدالت برخی موضوعات کاملا روشن می‌باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید