مروارید سبز اسرائیل

0
حمله مستقیم اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران هر چه باشد یک شاهکار نخواهد بود در حالی که می‌توان گزینه‌های دیگر را بررسی نمود چرا که نازی تخت سلیمان بهر بازی داوود باید گفت نگاه نگاه …
به عنوان نمونه می‌توان هفت روز بعد از حمله ایران در ساعت هفت بعد از ظهر با هفت موشک دو پایگاه بوسه ابراهیم را خاک نمود که یکی اراضی اشغالی بین قم و تهران و دیگری اراضی اشغالی عباس‌آباد تهران می‌باشند! گاهی اوقات می‌توان از گذر زمان لذت برد و در عین حال عزتی فراتر از تصور به دست آورد گرچه این خمس و زکات که هیچ، کفاره نیز زیاد خواهد داشت هزار هزار بس که عزتش شماره نگویند دانه دانه!
پس از اجرای پروژه بوسه ابراهیم می‌توان بسیار ساده منتظر ماند و در صورت واکنش طرف مقابل به دنبال بوسه روباه دوید گرچه این یکی بسیار عاقلانه و زیرکانه قابل طراحی بوده است و خواهد بود!
اسرائیل بایستی به سمت تعیین تکلیف نهایی اراضی تحت تصرف خود گام بردارد و به جز لبنان و غزه بساط جنگ گسترش نیابد مگر در صورت ضرورت گرچه خدای رحمان شاهد که اوایل جنگ غزه دانستم اسرائیل توانایی رویارویی مستقیم با جمهوری اسلامی را دارد در حالی که خود قماش کفار چنین باوری در آن ایام نداشتند!
پس از خاموش شدن شعله جنگ لبنان و غزه می‌توان سرزمین یکپارچه اسرائیل را ناز بوسه گرفت و یک قرارداد صلح جامع 100 ساله با کلیه همسایگان اسرائیل در سازمان ملل امضا نمود تا دسته شیر و پلنگ و روباه جای دیگر سفره بگیرند بهر یادبود جانم نگاه نگاه …

آن روز که رحم گشت ارتش سوریه ***** بهر زلزله و خاک کجاست خنجر سوریه

هیچکس امان نخواست ز گرمی جانم فوضیه ***** تا منت زمین و زمان ببوسد سوریه

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است