لشکر دریادلان هیچ هیچ

0
یک دانشجوی مدیریت و یا اقتصاد و بعضا سایر حوزه‌های علوم انسانی بایستی در زمان ثبت‌نام دانشگاه، کلیه مدارک و کدهای مربوط به بازارهای مالی را در پرونده خود تحویل دهد تا شاید بهر باخت باخت جانم چه گوید هزار هزار حداقل ذره نرمش سازد جای سیلی چرا تنها بهر شما!
همچنین لباس رسمی شامل کت و شلوار و کراوات بهر پسران و عباهای نخ‌دوز شبه دکترین فارغ‌التحصیل بهر دختران با کلاهخود سرمادلان از بدو تاسیس شخصیت دکتری قابل تجویز خواهند بود بهر یادبود یک رستم‌تمام!
انواع و اقسام دوره‌های رایگان کارآموزی بهر استادی کارآفرینان و شاگردی دانشجویان نیز در شاخه‌های مختلف صنعت قابل خدعه می‌باشند چرا که هر چیز گفتن ندارد و هر نسخه دوختن ندارد به رسم آن زار آخر باختن کجا! بنابراین بایستی از ابتدای نیمه دوم دوران تحصیل لیسانس یا همان کارشناسی مشهور، نوبت کار بهر نازگلان و ساعت کار بهر دریادلان پتک گردد تا دو روز نکشیده نفرمایند عقاب چرا؛ پرنده کجا! خوب است چیز دیگر نبافند بهر دریای کجاست آن تخفیف جانم فقط کبریا …
پس یک مدیر خاک مدیریت می‌خورد و روز تدریس بهر مرغان آسمان نمی‌گرید که چرا تنها نیش نیش نگفتم تقدیر ریش ریش …

آن که دوخت بهر ریش هزار ***** جان پیغمبر نسوخت بهر نیش هزار

تا سروده یا نسروده بفرمایند کجاست ***** بس که ناز است حسرت هزار

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است