عالم‌پری و رندانگی!

0
استکبار بی‌نشان بهتر است مهره مار را بیرون کشد ز صندوقچه  مهر و ماه تا بیش از این گرد خود نگردند مکتب‌پیشگان! بنابراین مولا خودش می‌فرماید که بهر چه نکردید تسبیح ز گوهر دردانه‌عروس تا بگردید منت رندانه‌عروس؟!
بازی قشنگ رنگ باخته است بهر اتمام نفس تا ببوسد  یا نبوسد مکتب ابر و ماه! زین پس مولا بگوید بهر شکر نتوان برنامه ساخت ای عمو تا بدانی برناپری رنگ است ز ابروی باز. عالم را ز مشتی مگیر بهر دردانگی که صبر حرام گشت بر تو ای آقا‌پری!
نوبت برنازری باطل است بهر ادب گر نداند ابتر است بهر ازل. منت اکبر مهره مار است و بس تا بگردد رندانگی دست عالم‌پری! پس عزم جدی برنامه نیست بهر بزم برناپری …
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است