ساحل حیات

0
یک شهروند عادی می‌تواند از همه چیز لذت ببرد؛ کارت ملی، شناسنامه، کارت سوخت، تاریخ مصرف کارت‌های بانکی، سجام یکباره و صدباره، انواع و اقسام کدهای رهگیری، تست‌ها و کارت‌های مبارک سلامت و … تنها نمونه‌هایی از سرگرمی‌های مردمان مریخ هستند در حالی که تنوع سرگرمی‌ها در دنیای امروز به هیچ وجه مکتب‌وار نمی‌باشند.
بنده نزدیک به هشت سال است که با تمام وجود شکوه و عظمت مریخ را لمس نموده‌ام در حالی که انتشار خاطرات بسیار سنگین تمام خواهد شد. بدیهی است که با توجه به شرایط کشور و دنیای امروز حفظ خونسردی بزرگترین موهبت است.
در حال حاضر ایران بحث تجزیه کردستان را مورد تاکید قرار داده است در حالی که تجزیه سیستان می‌تواند شمالی، جنوبی و مرکزی باشد تا هوش متعالی بیش از پیش نمایان گردد! خنده‌دار اینجاست که به احتمال زیاد بحث آذربایجان نیز نمی‌تواند به شکل مسالمت‌آمیز حل و فصل گردد! برادران CIA و موساد هنوز سوریه و افغانستان را تعیین تکلیف نکرده به دنبال هیجان بیشتر می‌باشند!
بازی قدرت یک بحث است و اندوه «گناه من چیست؟» بحث دیگری است. گناه مردم کردستان عراق، سوریه و ایران چیست که برای هیچ عبرت‌اندوزی را پیوسته مشق می‌نمایند؟
انصاف حکم می‌نماید که حمایت از کردها مورد تاکید قرار گیرد و در عین حال کلیه روابط با کشور ترکیه قطع گردد چرا که خدای عثمانی تازه قصد سفر کرده است!
بازنشستگی رهبران لزوما پایانی بر یک آغاز نیست بلکه قدردانی از همه چیز می‌تواند پنجره‌ای به سوی ساحل حیات قلمداد گردد …
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است