ارشاد زنانه

0
داستان گشت ارشاد یک موضوع گذراست در حالی که مرور روندها لزوما گوارا نخواهد بود! بودن برای نبودن تحسین‌برانگیز است! تحمیل عقاید نفی لا اکراه فی الدین نیست! همچنین مدارا در راستای لینا تعریف نمی‌گردد!
نسل امروز ثمره همه چیز است در حالی که مشق مکتب آموزگار نمی‌شناسد! تعیین تکلیف اخروی نیازمند عصمت دنیوی است چرا که تدبیر و حکمت بینواست!
به هم آمیختن یک رسم است و کتابت تردستی‌ها رسم دیگری است. امر به معروف و نهی از منکر نمی‌تواند با ظلم عجین گردد. تفکرات خشک به برخوردهای خشک منجر می‌گردد و نمک آن می‌شود مهر زن به همجنس خود! اسلام نماز جماعت خانم‌ها را سبک شمرده است در حالی که ارشاد زنانه چیز دیگری است …
حضور انواع و اقسام نهادهای عقیدتی در سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف به طور کامل زیر سوال است در حالی که تصمیم‌گیری، اعمال نفوذ، گزینش و … مکتب‌شناسی می‌طلبد! بدون شک یکی از عوامل کلیدی بهره‌وری افتضاح مریخ دکترین مکتب می‌باشند که حتی تنها حضورشان با روح کار و تلاش تناقض دارد!
در مجموع حذف ارگان‌ها و نهادهایی همچون سازمان تبلیغات اسلامی نیازمند کارشناسی بیشتر است و در عین حال ایستادن در همه حال بزرگترین سروری است!
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

دیدگاه بسته شده است