ستاره‌های غرورانگیز

0
تیم ملی والیبال ایران به رهبری آقای آلکنو با ثبت یک عملکرد قابل تحسین در رقابت‌های جام ملت‌های والیبال می‌توانست در دو بازی اخیر خود نیز پیروز از میدان خارج شود در حالی که به هر دلیلی شکست در مقابل حریفان را تجربه نمود.
عقل حکم می‌نماید که از تیم حاضر با تمام امکانات حمایت گردد و در عین حال ناسپاسی در مقابل داشته‌ها مورد تاکید قرار نگیرد. بنابراین می‌توان به تلالو ستاره‌ها نگریست و همواره خوب و بد را خاکستری تعبیر نکرد.
لازم به ذکر است که سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران یک انتخاب بسیار احمقانه همانند آقای ویلموتس نمی‌باشد چرا که مستحکم و با تدبیر گام برمی‌دارد. از نظر بنده، آقای آلکنو یک گزینه مطلوب نیست بلکه بهترین گزینه موجود می‌باشد …
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید