درود بر یک دنیا کمالات!

0
تیم ملی فوتبال ایران با عبور از قدرتمندترین تیم‌های خاورمیانه می‌تواند با قدرتمندترین تیم‌های آسیا دست و پنجه نرم نماید تا در نهایت لذت حضور در جام جهانی فوتبال را تجربه نماید! نکته جالب اینجاست که حضور در جام جهانی فوتبال باعث پایکوبی و ابراز احساسات شدید ملت می‌گردد که خودش به نوبه خود نشانه‌ای است از یک دنیا کمالات!
به عنوان مثال بازی افسانه‌ای ایران و استرالیا به واسطه خلق شگفت‌انگیزترین لحظات به احتمال زیاد باز هم برای آیندگان بازپخش خواهد شد چرا که به عنوان یکی از سمبل‌های پیروزی حق بر باطل در تاریخ این مرز و بوم ثبت گردیده است!
حضور در جام جهانی فوتبال خودش به تنهایی یک افسانه است چرا که اگرچه تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی ایران در اغلب موارد در سطح اول جهان گام برمی‌دارند اما فوتبال بازی کردن در چمن چیز دیگری است!
به یاد دارم که تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان ایران در مسابقات جام جهانی والیبال می‌درخشیدند و کارشناسان دکتر والیبال می‌فرمودند که صغر سنی دارند! اساسا یک ملت دکتر می‌توانند بدون کوچکترین اطلاعات قابل دفاعی پیرامون همه چیز اظهارنظر نمایند و خدا را صد هزار بار سپاس که جناب بهلول بزرگ از فوتبال و والیبال چیزی جز سرگرمی نمی‌دانند …
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

امیر بهلولی

امیر بهلولی که نام کامل ایشان «امیر بهلولی دیزگاه» می‌باشد؛ یک شهروند ایرانی است که مهم‌ترین هدفش ایجاد اعتبار می‌باشد تا به وسیله آن دغدغه‌های مختلف خودش، کشورش و احیانا سایر کشورها را حل نماید. امیر بهلولی مولف 3 کتاب «طلا»، «تورم یا حباب تورمی؟» و «گفته‌ها و ناگفته‌های بورس ایران ...» می‌باشد که هر کدام رویه متفاوتی را طی نموده‌اند. کتاب نوشتن به زبان فارسی به هیچ وجه خوشایند نیست و بدیهی است که امیر بهلولی نیز این موضوع را درک کرده است. در حال حاضر شرایط کشور به شکلی است که نویسندگان کتب مختلف شاید تنها برای سرگرمی و احیانا کسب اعتبار به نوشتن می‌پردازند. نکته جالب اینجاست که روند چاپ کتاب در ایران در حال حرکت به سمتی است که ناشران نه تنها پولی بابت چاپ کتاب به نویسندگان پرداخت نکنند بلکه هزینه‌های چاپ کتاب را نیز از آن‌ها دریافت کنند! بها و ارزشی که مردم به کتاب می‌دهند نیز بسیار عجیب شده است به گونه‌ای که کتاب نوشتن را با موتورهای جستجو مرتبط می‌دانند و در نهایت کلید چاپ کتاب‌های گوناگون را فضای مجازی می‌دانند! با توجه به مطالب گفته شده، امیر بهلولی اولویت اصلی خود در موضوع چاپ کتاب را بر پایه تالیف کتاب به زبان انگلیسی و چاپ آن در خارج از ایران قرار داده است. نویسنده مذکور اعتقاد دارد که به اندازه کافی درباره اقتصاد ایران سخن گفته است و این موضوع در نوشته‌های وی واضح و مبرهن می‌باشد. بنابراین ایشان قصد دارند که از تکرار مطالب مختلف در حوزه اقتصاد ایران پرهیز نمایند و تنها در صورت ضرورت مطلبی را ذکر نمایند.

یک پاسخ قرار دهید